Kullanışlı Gardırop İçi Modelleri 7

Kullanışlı Gardırop İçi Modelleri

Evimizde kullandığımız gardırop iç tasarımın kullanışlı olması, ihtiyaçlarımızı karşılaması çok önemlidir. Evimizin bütün yükünü hemen hemen gardıroplarımız taşır. Düzgün tasarlanmış gardırop içi modeli sizin odanızda kurmak istediğiniz düzeni daha kolay kurabilmenize ve odanızdaki kargaşanın ortadan kalkıp sistemli yerleşim biçimine sahip olmanızı sağlar. Evinize hazır bir dolap almak yerine odanızın şekline göre bütün boşlukları doldurabileceğiniz, ihtiyacınıza göre dolap iç tasarımını yaptırabileceğiniz bir dolap daha çok işinizi görecektir. Örneğin; kıyafetten daha çok çantaya önem veriyorsanız çantalarınız ortalıkta kalıp kalabalık yapıyorsa çantalarınızı ortadan kaldırmaya yönelik bir gardırop içi tasarlayabilir yada çok ayakkabınız varsa ayakkabı rafı çok olan bir gardırop içi tasarımına sahip olup  evinizde meydana gelecek eşya kargaşasını ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Gardırobunuzun iç tasarımını kendi zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre dizayn ettikten sonra dış görünüşünü de odanızın dekorasyonuna göre istediğiniz şekilde model verebilirsiniz.

2f3b63a915d9b023c816548b0a88d55d

Yatak odanızda eşyalarınızı düzenlemek için askıdan çok çekmeceye ihtiyacınız varsa gardırop içinizi görselde ki tasarlayabilirsiniz. Evinizde gardırobunuz haricinde başka bir dolabınız yoksa bu çekmecelerde nevresimlerinizi ve havlularınızı da saklayabilirsiniz.

a1a81577782211baf953c4afec590543

Görselde görmüş olduğunuz sürgülü dolap yatak odasında alan darlığı çekenler için oldukça avantajlıdır. Kapaklı gardıroplarda kapak mesafesi kadar ekstradan bir alana ihtiyaç duyulacağı için sürgülü dolaplarda bu sorun ortadan kalkmıştır.Gardırobun iç kısmına televizyon monte edilmiş olup yatak odasında televizyon dolabı ihtiyacı ortadan kalkmıştır.

f47023b1efb3813dcf04f52682f9e68f

Odanın belirli bir kısmında soyunma odası gibi kullanılabilecek gardırop içi modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir