kucukyatakodasi

Küçük Yatak Odası Dekorasyonu için; 15 Farklı Resimli Model

Herkese merhaba. Küçük yatak odanızı dekore etmeniz için birden çok fikir ile karşınızdayız. Gelin şimdi hep beraber Küçük Yatak odalarımız için neler yapabiliriz? İnceleyelim.

kucukyatakodasidekorasyonu

Şahane fikirlerle karşınızdayız. Odalarımızın ölçülerini her zaman isteğimize göre ayarlayamayız. Son yıllarda inşa edilen evlerde ki en büyük problem metrekarelerin küçük olmasıdır.

Küçük yatak odalarında, yatağımız yerleştirirken odanın penceresinin olduğu bölümden yararlanabiliriz. Yatak başlığımızı pencerenin önüne gelecek şekilde yerleştirebiliriz.

Duvardan duvara, tam ölçü yaptıracağımız dolabın içine yatağımızı yerleştirebiliriz. Size verebileceğimiz bir diğer tavsiye de, odanız küçük ise çok fazla eşya ile doldurmamanız olacaktır.

Mesela, yatağınızın her iki tarafına yaptıracağınız komidinleri iptal edip, onun yerine gardırop içinizi bol çekmeceli yaptırmanız size alanda ferahlık sağlamak açısından yardımcı olacaktır.

Açık renk duvarlar ve açık renk mobilya seçimi odanızın daha ferah görünmesini sağlayacaktır. Odanızda kullanacağınız aynalar, yatak odanıza derinlik katmada, odanızı olduğundan daha büyük göstermede size yardımcı olacaktır.

Şimdi gelin hep beraber Dekorasyon fikirlerinin you tube için hazırladığı videoyu izleyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir