birbirinden sik amerikan mutfak modelleri 13

Haydi Mutfaklarınızı Yeni Baştan Tasarlamaya

Mutfak alanlarımız saklama alanı, pişirme alanı, yıkama alanı ve hazırlama alanı olmak üzere, dört bölümden oluşmaktadır.

Saklama alanı; buzdolabı, pişirme alanı; fırın, ocak, yıkama alanı ve hazırlama alanı birbirine yakın olması gereken alanlardır. Mutfaklarınızda, tencerelerinizi dolap içinde değil de açık raflarda ya da geniş çekmecelerinizde  kullanmak sizlere kullanımda rahatlık sağlayacaktır.

Mutfaklarınızda bulunan kiriş ve kolonları, mutfak dolaplarınız ile kapattırabilir, görünüm olarak daha düzenli ve tertipli bir duruş elde edebilirsiniz. Damacana, poşet ve tepsi gibi Mutfak gereçleri, mutfaklarda sürekli elimizin altına karışır ve ne yapacağımızı bilemeyiz. Bu ürünlere uygun saklayıcı dolap yapmak, işimizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Mutfaklarda ada tercih etmek, yemek hazırlamada rahatlık sağlayacaktır. Mutfak tezgah ürünü olarak mobilya tercih etmek daha sağlıklı ve dayanıklıdır.

Mutfaklarda, masa kullanımı aileniz ile keyifli sohbetler edebileceğiniz bir alan sağlar. Mutfak masalarını pencerelerinizin önüne konumlandırmak rahatlık ve ferahlık sağlar.

Mutfak dekorasyonu ile ilgili ayrıntılı bilgiye sahip olmak için, aşağıda paylaştığımız uzman tavsiyelerini dinlemenizi öneririz.

birbirinden sik amerikan mutfak modelleri 30

İç mimar, Berna hanım’ ın hazırlamış olduğu, youtube videosuna, çok teşekkür ederiz. Samimi anlatımın, devamını dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir