cok sik sofralar icin rengarenk cicekli halat ipten supla yapimi

Çok Şık Sofralar İçin Rengarenk Çiçekli Halat İpten Supla Yapımı

Halat ipten supla yapımı ile fahiş fiyatlar ödemeden konuklarınıza muhteşem sunumlar hazırlayabilirsiniz. Sunumlarınız ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Nasıl mı?

cok sik sofralar icin rengarenk cicekli halat ipten supla yapimi 1     cok sik sofralar icin rengarenk cicekli halat ipten supla yapimi 2

Halat ip sert dokusu ile günümüzde bir çok dekorasyon eşyası yapımı için kullanılmaktadır.Sunumlar hayatımızda önemli bir yer edinmiştir. Halat iple supla yaparak sunumlarımızı taçlandırabiliriz.

Kendin yap ürünlerininin vazgeçilmezi silikon tabanca ve halat ip ile birbirinden şık suplalar yapmamız mümkün.Halat ip malzeme olarak dayanıklılık sağlayıp yıllarca kullanabileceğiniz bir ürün olarak da fayda sağlayacaktır.

Hazırladığınız suplaların üzerine isterseniz dekoratif çiçekler yapıştırabilirsiniz veya inci boncuklar dikebilirsiniz. Bu şekilde suplalarınız daha şık bir hale gelmiş olacaktır.

Halat ipten supla yapımı ile ilgili aşağıda paylaştığımız videoyu izleyebilir fikir sahibi olabilirsiniz. Zehranın Günlüğü’ne hazırladığı video için teşekkür ederiz. Kanalına abone olup beğenmeyi unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir