avangart koltuk takımı 15

Çok Beğeneceğiniz 13 Harika Salon Dekorasyon Örneği

Salonlar evlerimizin kalbi gibidir.  Onu nasıl dekore edeceğiniz de oldukça önemlidir. Salonlarınızda seçeceğiniz koltuklar, avizeler, halılar ile salonunuzu oldukça şık hale getirebilirsiniz.

Bu yazımızda sizler için salon dekorasyonunda kullanacağınız avangart koltuk takımlarından oluşan salon dekorasyon örneklerine yer verdik. Toplumun büyük çoğunluğunun en çok tercih ettiği modellerden olmuştur.

Evlerden ofislere kafelerden otellere değişik kalite ve modellerle gün içinde karşılaştığımız avangart koltuk takımları abartıdan uzak şıklığı ile  sağlamlık ve kaliteyi arayan kişiler için adeta mobilya trendi haline gelmiştir.

Tek bir mobilyada geçmişten gelen klasikliği ve günümüze uyarlanmış olan modernliğin sunulması avangart koltuk takımlarının en çok tercih edilen modeller arasına girebilmesinin en önemli sebebidir.

Gece mavisinin hakim renk olarak kullanıldığı görseldeki avangart koltukta mobilyanın altın varak rengi ile bezenmesi mobilyayı taçlanmıştır. Dekorasyonun şıklığına ve ağırlığına uygun koltuk yastıkları ile uyum tamamlanmıştır.

Görselde avangart koltuk takımında son yılların favorisi haline gelen turkuaz ve kahvenin altın varak rengiyle detaylandırılıp modern shaggy halı ile klasik mobilyanın küçük fakat etkileyici objelerle daha modern hale gelmesi sunulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir