Kucuk Odanizi En İyi Sekilde Degerlendirme fikirleri 13

15.000 TL’ye Salon Dekorasyonu Yapılabilir mi?

Günümüz ekonomik şartlarında yeni evlenenler, evlerini yeniden dekore etmek isteyenlerin oldukça zorlandığını biliyoruz. Ancak salon dekorasyonunda bu masrafları minimum düzeye indirebilmek mümkün. Nasıl mı? Bu yazımızda sizler için 15.000 TL’ye salon dekorasyonu yapılabilir mi diye merak ettik ve bu sorunun cevabını bulduk. Sadece 15.000 TL’ye salon dekorasyonu yapabiliriz.

Evim Şahane’nin şahane mimarı Mimar Selim Bey de bu konu üzerine düşünüp iyi bir pazarlıkla bu rakama ulaşmaya çalışmış. Mimar Selim Bey’in youtube kanalında çekmiş olduğu bu videoya geçmeden önce ihtiyaçlarımızı belirlemekte fayda var.

Eksiksiz bir salon dekorasyonu için gerekenler;

Halı, sehpa, orta sehpa, oturma grubu bu grubun içine yemek masası, sandalyeler de dahil, aydınlatma ve perdeler. Tabi ki bunlar minimum düzeyde düşünülenler. Daha fazlasını düşünürsek eğer masrafın 15.000 TL’den fazla tutacağını bilmemiz gerekiyor maalesef.

İsterseniz şimdi Mimar Selim Bey’in hazırlamış olduğu ve kendi adını taşıyan youtube kanalındaki videoya geçelim. Video için Mimar Selim Bey’e çok teşekkür ederiz. Siz de videoyu beğenmeyi ve youtube kanalına abone olmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir